Düşen takımlar belli oldu
Konya Anadolu Selçukluspor’un da mücadele ettiği Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta bitime bir hafta kala kümü deşen 3 takımda belli oldu.
Konya Anadolu Selçukluspor’un da mücadele ettiği Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta bitime bir hafta kala kümü deşen 3 takımda belli oldu. Haftanın önemli maçında Tarsus İdmanyurdu deplasmanda 1-0 geriye düştüğü maçı 2-1 çevirerek ligde kaldığını ilan ederken Çankırıspor ile Gümüşhanespor’u 1-0 yenen Dardanelspor ve Aydınspor ile 1-1 berabere kalan Gaziosmanpaşaspor küme düşen diğer ekipler oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.