Durukanlıcan ve Melis Ağrıs 2. oldu
Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonası, Ordu’da sona erdi.
Şampiyonada mücadele eden Konyalı sporcular iki gümüş madalya ile döndü. Erkekler 87 Kg’de mücadele eden Konya Telekomsporlu Muhammet Ali Durukanlıcan ve Bayanlar 67 Kg’de mücadele eden Meram Belediyesporlu Melis Ağrıs madalya kazanan isimler oldu. Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda yapılan ve bugün oynanan müsabakalarla sona eren şampiyonaya 45 ilden yaklaşık 500 sporcu katıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.