Dostluk turnuvasının şampiyonu Jeoteknik
DSİ 2. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 4 kategoride gerçekleştirilen Sonbahar Dostluk Turnuvaları müsabakaları sona erdi ve gruplarında birinci olan takım ve sporculara ödülleri düzenlenen törenle verildi.
Ödül töreninde açılış konuşması yapan DSİ Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Zerman, Bölge Müdürü Mustafa Altundal’a verdiği destekten dolayı teşekkür edip, plaketini takdim etti. DSİ 2. Bölge Müdürü Mustafa Altundal turnuvaya katılan tüm personele teşekkür ederek sporun insan hayatındaki önemini ve sağlıklı yaşam standardı olduğu belirten konuşmasında “Takım gücünün öne çıkmasını sağlayan bu turnuva, birlik ve beraberliğimiz için bir fırsata vesile oldu. Elbirliğiyle kazanılan bu başarıların devamı temenni ediyorum” diyerek katılımcılara teşekkürlerini sundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.