Dinçbudak ailesinin acı günü
Konya Anadolu Selçukluspor eski teknik direktörü Nevzat Dinçbudak’ın abisi eski Masa Tenisi İl Temsilcisi Mithat Dinçbudak vefat etti.
Konya Anadolu Selçukluspor eski teknik direktörü Nevzat Dinçbudak’ın abisi eski Masa Tenisi İl Temsilcisi Mithat Dinçbudak vefat etti. Bir süredir hastanede onkoloji tedavisi gören Dinçbudak önceki gün hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi dün Sille Parsana Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan Cenaze namazı sonrası toprağa verildi. Mithat Dinçbudak’a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır dileriz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.