Diltaş’ın gençleri il şampiyonu oldu
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul İçi Beden Eğitimi ve Spor Daire Başkanlığınca düzenlenen okullar arası spor müsabakalarında heyecan sürüyor.
Özel Diltaş Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Sadi Sinanoğlu, Elde edilen başarıdan dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Konya’da Diltaş camiası olarak sporun her dalında eğitimde olduğu gibi başarılara imza atmak istediklerini belirten Sinanoğlu; “Basketbolda elde ettiğimiz başarıyı gururla taşıyacağımıza hiç kuşkum yok. Ancak bizleri üzen, sporun her dalının centilmenlikle bağlantısı olduğuna inanan bir kurumuz. Maçlarda karşı takımın taraftarlarının sergilemiş oldukları davranışlardan son derece üzüntü duyuyor ve kınıyoruz. Diltaş Anadolu Lisesi kendi maçlarımıza dahi öğrencilerimizi götürmedik. Nedeni ise çirkin tezahüratlara maruz kalmamaları. Takımımız önümüzde ki günlerde yapılacak olan maçlarda Konya İlini en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor, kendilerini kutluyorum” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.