Diltaş Kartal’ı 3-1’le geçti
Lige iyi bir başlangıç yapamayan ancak son haftalarda yakaladığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken Diltaş, Beşiktaşı 3-1 mağlup etmeyi başardı. Temsilcimiz zorlu Ziraat Bankası sınavı öncesi moral buldu
Temsilcimiz ayrıca aldığı bu skorla önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağı Ziraat Bankası maçı öncesinde moral yakalamış oldu. Beşiktaş karşısında haklı bir galibiyet aldıklarını ifade eden Diltaş Eğitim Kurumları Spor Kulübü Başkanı Mehmet Bozkurt Ataman” Güçlü rakibimiz karşısında iyi oynadık ve salondan haklı bir galibiyetle ayrıldık. Diltaş olarak geride kalan maçlarımızı da kazanarak sezonu en iyi yerde tamamlamak istiyoruz” diye konuştu.
SULTANLAR 3-0 MAĞLUP OLDU
Öte yandan Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden yeşil-beyazlı temsilcimiz Ereğli Belediyespor, Vakıfbank Güneş Sigorta’ya konuk oldu. Temsilcimiz ligin güçlü ekiplerinden Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom karşısında tutunamadı ve 3-0 mağlup oldu. Toplam 62 dakika süren ve setleri 25-15, 25-16, 25-19 gibi skorlarla kaybeden temsilcimiz, Selime, Tülin, Gizem, Çiğdem, Sevtun, Elif ve Mediha ile mücadele etti.
SALON: Atatürk
HAKEMLER: Nihat Ermihan xx, Ahmet Akar xx
DİLTAŞ EĞİTİM KURUMU: Alper xxx, Tolga xxx, Sinisa xxx, Mladen xxx, Niyazi xxx, Levent xxx (Veli xxx, Koray xx, Mehmet xx)
BEŞİKTAŞ: İbrahim xx, Mustafa xx, Hasan xx, Barutov x, Siebeck xx, Osman x (De Souza xx, Cüneyt x, Erdem x)
SETLER: 21-25, 25-14, 25-15, 25-15
SÜRE: 85 dakika (21, 21, 22, 20)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.