Derbide gülen Çumra oldu
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden temsilcilerimiz Çatalhüyük Çumra Belediyespor ve Karapınar Belediyespor sezonun 21. hafta maçında karşı karşıya geldi
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden temsilcilerimiz Çatalhüyük Çumra Belediyespor ve Karapınar Belediyespor sezonun 21. hafta maçında karşı karşıya geldi. Çumra Durmuş Ali Çalık Stadında oynanan karşılaşmayı Çatalhüyük Çumra Belediyespor 2-1 kazandı. Karşılaşmada Kırmızı-yeşilli ekibin gollerini 13. dakikada Murat Kaya ve 48.dakikada Uğur Aktepe kaydetti. Karapınar Belediyespor’un golünü ise 27. dakikada penaltıdan İbrahim Özkan kaydetti. Çumra ekibi aldığı bu galibiyetle puanını 31 yaptı ve averajla sıralamada Sarayönü Belediyespor’un üzerine çıktı.
SARAYÖNÜ DEPLASMANDA KAYBETTİ
Bu ligde mücadele eden Sarayönü Belediyespor deplasmanda KayseriYolspor’a 1-0 yenildi. Yeşil-siyahlı ekip kaybettiği bu maçla birlikte 31 puanda kaldı ve sıralamada Çumra’nın altına düştü.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.