Deniz’e hoca ve arkadaş desteği
Hafta sonu oynanan Gaziosmanpaşa maçında yediği hatalı golle tüm dikkatleri üzerine çeken Anadolu Selçukluspor’un genç kalecisi Deniz Yıldırım’a hakemin devre arasını gösteren düdüğünün ardından arkadaşlarından ve hocasından destek geldi.
Hafta sonu oynanan Gaziosmanpaşa maçında yediği hatalı golle tüm dikkatleri üzerine çeken Anadolu Selçukluspor’un genç kalecisi Deniz Yıldırım’a hakemin devre arasını gösteren düdüğünün ardından arkadaşlarından ve hocasından destek geldi. Yedek kulübesinde bulunan futbolcular hakemin düdüğüyle birlikte kaleci Deniz’e koşarak oyuncunun moralini yükseltmek için destek oldular. Arkadaşlarının desteğinin ardından ise Deniz Yıldırım’ın antrenörü Nurettin Kabalak da genç oyuncuya teselli vererek 2. yarıya motive etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.