Dedeman Squash Turuvası sona erdi
Dedeman Konya Life Style Sağlık ve SPA Merkezi tarafından her yıl düzenlenen Squash Turnuvasının ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu.
Ana Sponsor Powerade tarafından çeşitli hediyelerin dağıtıldığı turnuvaya 24 sporcu katıldı. Ercan Yılmaz, Ahmet Topuz ve Mustafa Aladağ’ın, sırasıyla 1.lik, 2.lik ve 3.lük ödüllerini paylaştığı turnuvada, Hayrettin Bulan turnuvanın en centilmen sporcusu ödülüne layık görüldü. Turnuvada dereceye giren yarışmacılara ödüllerini Dedeman Konya & Hotel Convention Center Genel Müdürü Recep Altınok ile turnuvanın sponsorlarından Özboyacı Altın Mağaza Müdürü Celalettin Özboyacı verdi. Turnuva hakkında değerlendirmede bulunan Dedeman Konya, Life Style Sağlık ve Spa Merkezi Müdürü Tuna Kavuran; “Yıl içerisinde düzenledikleri sosyal aktivitelerden biri olan squash turnuvasının asıl amacının Life Style Sağlık ve Spa Merkezinin seçkin üyeleri arasındaki dostlukları pekiştirmek ve yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaştırmak için düzenlenen bir çalışma olduğunu belirtti.” Kavuran; yaklaşık üç yıldır hizmet veren Life Style Sağlık Kulübü üyelerinin tesis dışında gerçekleştirdikleri iş ve sosyal paylaşımlarına köprü oluşturmaktan mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.