Dede ile torunun futbol sevgisi
Sarayönü Belediyesporun son yıllarda elde ettiği başarılar, Sarayönünde bayan erkek demeden 7den 70e herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor
Sarayönü Belediyespor’un son yıllarda elde ettiği başarılar, Sarayönü’nde bayan erkek demeden 7’den 70’e herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Sarayönü Stadyumu’nda oynanan bazı maçlarda tribündeki bayan taraftarlar dikkat çekerken, gerek tribünde edilen küfür, gerekse bayanların futbol maçlarına gitme alışkanlığının olmamasından dolayı stadyuma gelemeyen bayanlarda karşılaşmaları an be an yakınlarından haber alarak takip ediyor. Pazar günü Sarayönü’nde oynanan Sarayönü Belediyespor-Manavgat Belediyespor karşılaşmasında da ilginç görüntüler objektiflere yansıdı. Bu ilginç görüntülerden biri de karşılaşmayı takip eden dede ile kız torunu oldu. Dede ile torununun futbol sevgisi karşılaşma anında objektiflere yansıdı.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.