Dağlı: Rizesporu taraftarla yeneceğiz
Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Dağlı, Rizespor maçın zorluk derecesini stadyumu dolduracak taraftarlar ile kolaya çevireceklerini söyledi
Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Dağlı, Rizespor maçın zorluk derecesini stadyumu dolduracak taraftarlar ile kolaya çevireceklerini söyledi. Ligde sona yaklaştıklarını belirten Dağlı, “Biz her maçımızı kendi içinde değerlendiriyor ve ona göre planlamamızı yapıyoruz. Rize maçı da son derece kritik bir karşılaşma. Bu maçta taraftara ihtiyacımız var. Ben son haftalardaki çıkıştan sonra taraftarımızın takımını yalnız bırakmayacağına yürekten inanıyorum. Onların vereceği destekle de zor olanı kolaya çevireceğiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.