Çumra’da futbol heyecanı bitmiyor
Liglerinin tatile girmesi ile futbol heyecanı neredeyse bitti. Ancak düzenlenen organizasyonlarla bu sessizliği heyecana çevirmek isteyen sporseverler Çumra’da buluştu.
Organizasyona ev sahipliği yapan Çatalhöyük Çumra Belediyespor antrenörü Mümin Duru amaçlarının şehrin koşuşturmasına kısa bir ara vererek futbola hizmet etmiş insanları bir araya getirmek istediklerini ifade etti. Duru, “ Kulüp Başkanımızın katkıları ile böyle bir organize düzenledik. Ancak kendisi şehir dışına çıkması gerektiği için aramızda olamadı. Böyle bir organize yaparak futbola hizmet etmiş eski futbolcuları şehrin koşuşturmasından, stresinden biraz olsun uzaklaştırıp kaynaşmayı sağlamaya çalıştık. Birçok faal antrenör arkadaşımız var. Sezon boyunca koşturup yoruldular. İnşallah bu organizasyonla az da olsa bir hava değişimi yaşamış ve rahatlamışlardır. Konya’dan kalkıp buraya geldikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Güzel bir organize oldu diye düşünüyorum. Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.