Çoban güven tazeledi
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Konya Şubesi'nin Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Konya Şubesi'nin Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda tek adayla yapılan genel kurul sonrasında Deniz Çoban güven tazelerken yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu: Başkan Deniz Çoban, Üyeler; Servet Kırtıllıoğlu, Mehmet Himyeri, Yasin Şahin ve Aykut Beyza Sezer.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.