Çimen: Şekerspor kardeş takımımız
Konyaspor Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu Zeki Çimen, gazetelerde çıkan Konyaspor Şekerli Emreye talip oldu haberinin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını, özellikle de Şekersporun mukavelesini feshettiği bir futbolcuya talip olmalarının mümkün ol
Çimen, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bizim Emre Köksal ile kesinlikle işimiz olmaz. Konya Şekerspor bizim kardeş kulübümüz. Dolayısıyla da bu kulübün yollarını ayırdığı bir futbolcuyu kadromuza dahil etmik, barındırmak hiç şık olmaz. Kaldı ki, böyle bir şey olsa öncelikle Şekersporlu yöneticilerle görüşürdük. Konyaspor olarak Emre’ye teklif götürmedik, ayrıca da götürmeyiz. Bu etik olmaz. İşin aslı budur” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.