Çim hokeyi 1. Etap müsabakaları tamamlandı
2014-2015 Sezonu Erkekler ve Bayanlar Açık Alan Hokeyi Süper Lig 1. etap müsabakaları Konya’da oynanan maçlarla sona erdi.
2014-2015 Sezonu Erkekler ve Bayanlar Açık Alan Hokeyi Süper Lig 1. etap müsabakaları Konya’da oynanan maçlarla sona erdi. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Saraçoğlu Spor Kompleksi Çim Hokey Sahasında oynanan Süper Lig Maçları 26 Nisan’da başladı, 02 Mayıs tarihinde son buldu. 8 Bayan, 8 Erkek toplamda 16 takımın mücadele ettiği Açık Alan Hokeyi Süper Ligde ilimizi Konya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü temsil etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.