CHP’li meclis üyeleri tercihlerini açıkladı
Cihanbeyli ilçesine bağlı Günyüzü Belde Belediyesi CHP'li Meclis Üyeleri Sadık Taşkıran ve Alaattin Bertan halk oylamasında tercihlerinin ''evet'' olacağını açıkladı.
Cihanbeyli ilçesine bağlı Günyüzü Belde Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi Sadık Taşkıran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, CHP'nin referandum sürecinde uygulamış olduğu politikanın yüksek demokrasi anlayışına ters düştüğünü bildirdi. CHP'nin millete hesap verme sorumluluğu olmayanların siyasetini izlediğini belirten Taşkıran, ülkenin geleceği açısından bu siyaseti izleyenlerden biri olmak istemediğini ifade etti. AK Parti hükümetinin izlediği siyaset ve çalışmaların doğru olduğuna inandığını söyleyen Taşkıran, bu nedenlerden dolayı oyunun ''evet'' olacağını ve CHP üyeliğinden de istifa ettiğini sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.