Çetiner: Milli forma kutsaldır
Ümit Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Raşit Çetiner, milli formanın kutsal olduğunu ifade ederek, “Biz futbolculardan bu forma altında kendi yeteneklerinin, performanslarının en üst seviyesinde mücadele etmelerini istiyoruz” dedi.
Raşit Çetiner, 2011 Avrupa Ümitler Şampiyonası elemelerinde mayıs ayı içinde deplasmanda İsviçre ve Estonya ile zorlu maçlar yapacaklarını anlatarak, şunları kaydetti: “Eğer bir hedef varsa ve bu takım da yarışmak ve hedefine ulaşmak için yüreğini ortaya koyacaksa, turnuvanın sonuna doğru futbolculukları olgunlaşmış oyuncuların da bunun bilincinde olması gerekir. Biz de aynı duyguyla düşünüyoruz. Performansımızı en üst düzeye çıkartıp rakiplerimizi deplasmanda yenmenin yollarını arayacağız, ki hem bizim için çok önemli olan finallere katılalım hem de ülke futboluna uzun yıllar hizmet edebilecek insanları doğru tespit ettiğimize inanalım.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.