Cengiz Karadağ ile yollar ayrıldı
Konyaspor Basket'te son alınan yenilgi sonrasında başantrenör Cengiz Karadağ ile yollar ayrıldı
Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:
Basketbol Takımımız Başantrenörü Cengiz Karadağ ile bugün yaptığımız görüşmeler sonucu iyi niyet çerçevesinde karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Cengiz Karadağ’a takımımıza vermiş olduğu katkılar nedeniyle teşekkür eder kariyerinde başarılar dileriz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.