Casati Boya’dan ustalara eğitim
Casati Boya her yıl düzenli aralıklarla boya ustalarına yönelik eğitim seminerlerine bu yılda devam etti.
Merkez Bera Otel’de gerçekleşen eğitim seminerine Casati Boya Bölge Distribütörü ve Ali Şevval Boya Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, Satış Müdürü Çetin Çıldıran, Teknik Satış Eğitim Sorumlusu Abdullah Hamamcı ve çok sayıda boya ustası katıldı. Ustalara eğitimi ise Casati Boya Laboratuar ve Pazarlama Müdürü Emine Arslandok verdi. Ali Şevval Boya Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, eğitimlerin amacının ustaları yeni boyalar konusunda ve kullanımıyla ilgili bilgilendirmek için 2003 yılından itibaren düzenli aralıklarla eğitim seminerleri düzenlediklerini belirterek, bu sayede ustaların boyaları daha kaliteli şekilde kullandığını söyledi.
HASAN AYHAN
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.