Buruk: Konya maçı zor olacak
Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında kendi sahasında Torku Konyaspor ile karşılaşacak olan Gaziantepspor, bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
Teknik direktör Okan Buruk nezaretindeki antrenmanda oyuncular taktik ağırlıklı çalıştı. Antrenman öncesi takımın son durumu hakkında bilgi veren Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk, "Önümüzdeki hafta Konyaspor ile oynayacağız. Torku Konyaspor ligin kaliteli, kadro yapısı güçlü takımlarından biri. Son haftalarda, özellikle son Trabzon maçını kazanarak bizimle aynı puana geldi. Konyaspor maçı bizim için önemli bir maç haline geldi. Kendi sahamızda oynayacağımız maça inşallah seyircimiz de destek verir ve 3 puan kazanıp ilk 7’ye yükselme şansımızı tekrar kullanırız" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.