Bursaspor’da yeni sezon formaları görücüye çıktı
Bursaspor'a Puma tarafından hazırlanan takım ve taraftar formaları tanıtıldı.
Uludağ Üniversitesi (UÜ) Görükle Yerleşkesi'ndeki Holiday Inn Otel'in havuz başında gerçekleşen tanıtım törenine Bursaspor Mali Asbaşkanı Mustafa Yedikardeş, yöneticiler, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yardımcıları, futbolcular ve taraftar gruplarının liderleri katıldı.Konuşmaların ardından, Bursaspor'un antrenmanlarda kullanacağı ayakkabı, eşofman ve diğer malzemeler ile Turkcell Süper Lig maçları için özel olarak hazırlanan 5 formanın tanıtımı için bir defile düzenlendi.Defilede, kaptan Ömer Erdoğan, Sercan Yıldırım, Dimitar Ivankov, Vederson, Volkan Şen, Ozan İpek, Turgay Bahadır ve Ali Tandoğan da mankenlik yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.