Boluspor maçı sponsoru Fehmi Öztaşbaşı
Konyasporun Bank Asya 1.Ligin 29.haftasında 8 Nisan Pazar günü deplasmanda oynayacağı Boluspor maçının ulaşım ve konaklama sponsorluğunu Konya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın Bek
Konyaspor’un Bank Asya 1.Lig’in 29.haftasında 8 Nisan Pazar günü deplasmanda oynayacağı Boluspor maçının ulaşım ve konaklama sponsorluğunu Konya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın Bekir Duvarcı’nın girişimleri sonucunda Ankara’da yaşayan Konyalı iş adamı Fehmi Öztaşbaşı yapacak. Basın Sözcüsü Güven Öten, yönetim kurulu adına iş adamı Fehmi Öztaşbaşı’na kulübümüze vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederken, bu davranışın tüm kişi, kurum ve kuruluşlara örnek teşkil etmesi dileğinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.