Bölgesel Ligdezorlu hafta sonu
BALDA ki temsilcilerimiz bugün zorlu maçlara çıkacak. Sarayönü Belediyespor deplasmanda 2. sıradaki Kumluca ile Beyşehir Belediyespor ise Ispartaspor ile karşılaşacak
BAL’DA ki temsilcilerimiz bugün zorlu maçlara çıkacak. Sarayönü Belediyespor deplasmanda 2. sıradaki Kumluca ile Beyşehir Belediyespor ise Ispartaspor ile karşılaşacak. Maçlar 13.30’da başlayacak. Sarayönü Belediyespor Kumluca maçını kazanarak yoluna devam etmek istiyor. Temsilcimizde önemli bir eksik bulunmazken, oyuncuların morallerinin yüksek olduğu kaydedildi. Sarayönü Belediyespor Antrenörü Niyazi Kart, “Kumluca’yı mağlup ederek ligdeki çıkışımızı sürdüreceğiz. Ligin zirvesinden kopmak istemiyoruz” dedi. Ispartaspor ile karşılaşacak Beyşehir Belediyespor, maçını kazanarak çıkışa geçmek istiyor. Zor günler geçirdiklerini ifade eden Beyşehir Belediyespor Antrenörü Nail Vurucu, “Şu anda düşme hattındayız. İyi futbol oynuyoruz ancak sonuca gidemiyoruz. Galibiyete ihtiyacımız var. Bu hafta Isparta karşılaşması hayati önem taşıyan bir maç. Bu maçı kazanarak kötü günleri geride bırakacağız” dedi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.