Bölgesel Ligde maçlar Salı günü oynanacak
Bölgesel Amatör Lig 4. grupta Pazar günü oynanacak olan karşılaşmalar ertelendi.
Bölgesel Amatör Lig 4. grupta Pazar günü oynanacak olan karşılaşmalar ertelendi. Pazar günü yapılacak olan Üniversiteye giriş sınavları nedeniyle ertelenen karşılaşmalar, oynanacağı tarihten iki gün sonra oynanacak.Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta mücadele eden temsilcilerimiz maçların Salı günü oynayacak.
AKŞEHİR VE SELÇUKLU EVİNDE
Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden temsilcilerimiz Akşehirspor ve Selçukluspor sezonun 22. hafta maçlarında evlerinde puan arayacak. Selçuklu Belediyespor sahasında Dörtyol Gençlerbirliği ile karşılaşacak. Selçuklu Belediye Sahasında oynanacak mücadele saat 13.30’da başlayacak. Akşehirspor ise sahasında Kozan Belediyespor ile karşılaşacak. Saat 13.30’da başlayacak mücadele Nasreddin Hoca Stadında oynanacak.
Sarayönü Belediyespor Adana deplasmanında Hadırlıgücü ile karşılaşacak. Maç Büyük Şehir Hadırlı Futbol Sahası'nda saat 13:30'da başlayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.