Bölgesel filede 2. hafta heyecanı
Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Bölgesel Voleybol Ligleri'nde 2. hafta heyecanı bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.
Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Bölgesel Voleybol Ligleri'nde 2. hafta heyecanı bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edecek. 1 Aksaray 5'te Konya takımının mücadele ettiği B Grubu'nda bugün birbirinden heyecanlı maçlar oynanacak. Lig'de mücadele eden takımların oynayacağı ilk iki maç Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak. İlk maçta saat 15.00'de Konya Emniyet ile Aksaray Eğitim Gençlik karşı karşıya gelecek. İkinci maçta ise Konya Belediye ile Konya Yeni Doğan Spor saat 16.30'da puan mücadelesine çıkacak. Konya takımlarının oynayacağı bir diğer karşılaşma ise Akşehir'de yapılacak. Saat 17.00'de Akşehir İdmanyurd ile Konya DSİ takımları karşı karşıya gelecek. B Grubu'nda Konya Yenidoğanspor, Konya Büyükşehir Belediyespor, Konya DSİ, Konya Emniyetspor ve Akşehir İdmanyurdu takımları grup liderliği için mücadele ediyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.