Bir ömür boyu mutluluklar
Şeyma ve Nafi çiftçi dün düzenlenen düğün töreninde bir ömür boyu sürecek mutluluklarına evet diyerek dünya evine girdi.
Nasibe ve Ahmet Polat çiftinin kızları Şeyma, Fadimana ve Süleyman Doğan çiftinin oğlu Nafi ile hayatını birleştirdi. Genç çiftleri ise bu mutlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı. Alâeddin Nikah Salonu’nda gerçekleşen nikah töreninde genç çiftler birlikte olmanın mutluluğunu yaşarken, aile yakınları da duygulu anlar yaşadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.