Bilek güreşinde il birincileri belli oldu
Konya Erdemli Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü ile Gençlik Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Konya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen, Envar Eğitim Kurumlarının sponsor olduğu Bilek Güreşi Konya İl B
Konya Erdemli Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü ile Gençlik Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Konya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen, Envar Eğitim Kurumlarının sponsor olduğu Bilek Güreşi Konya İl Birinciliği Turnuvası yapıldı.
Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen “Bilek Güreşi İl Birinciliği”ne Konya Erdemli Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübünden 32 sporcu, Envar Eğitim Kurumlarından 5 sporcu, Uluslararası İmam Hatip Okulundan 8 sporcu, Ereğli İrfan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünden 2 sporcu, Seydişehir Mehmet Atik Engelliler Okulundan 4 sporcu ve diğer okullardan 17 sporcu olmak üzere toplam 60 sporcunun katılım sağladığı organizasyonda. 16 kategoride ilk üçe girenlere madalya, başarı belgesi ve çeşitli hediyeler verildi. Birinciler Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında Konya’yı temsil edecek
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.