Bilardonun şampiyonu Cemal Akyay
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği 2015 faaliyet takviminde yer alan ‘’3 Bant Bilardo İl Birinciliği’’ müsabakaları tamamlandı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği 2015 faaliyet takviminde yer alan ‘’3 Bant Bilardo İl Birinciliği’’ müsabakaları tamamlandı.Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo Salonunda 10-11-12-13 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılan ‘’3 Bant Bilardo il Birinciliği’’ müsabakalarına toplamda 66 sporcu katıldı. Final maçında Cemal Akay ve Ahmet Sümer karşı karşıya gelirken, Cemal Akay mücadeleyi 40-38 kazanarak 3 Bant Bilardo İl Birincisi oldu
Müsabakalar sonunda ilk 4 şu şekilde oluştu. 1. Cemal Akay, 2. Ahmet Sümer, 3.Ayhan Pastutmaz
4.Semih Çörekcioğlu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.