Beyşehirli sporcular Gaziantep’te ter döktü
Beyşehirli sporcular Gaziantep’te düzenlenen Türkiye şampiyonasında ter döktü.
Beyşehirli sporcular Gaziantep’te düzenlenen Türkiye şampiyonasında ter döktü.18-26 Haziran 2014 tarihleri arasında Gaziantep Şahinbey Kapalı spor salonunda yapılan Kickboks Türkiye şampiyonası sona erdi. Türkiye genelinden yaklaşık bin 500 sporcunun katıldığı şampiyonada Beyşehir Belediyespor kulübünden 4 sporcu müsabakalara katıldı. Şampiyonada aynı zamanda hakem olarak da görev yapan Beyşehir Belediyespor Kulübü antrenörü Ömer Sevinç, yaptığı açıklamada, “Çok çekişmeli müsabakalara sahne olan bu şampiyonada 67 kilo fullcontact erkeklerde sporcumuz Aydın İbelek Türkiye beşincisi oldu.”dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.