Beyşehirli Fatma Nur Milli takıma çağrıldı
Beyşehirli başarılı tekvandoculardan Fatma Nur Canan, Pumse milli takım kampına davet edildi
Beyşehirli başarılı tekvandoculardan Fatma Nur Canan, Pumse milli takım kampına davet edildi. Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, yaptığı açıklamada, Beyşehirli sporcu Fatma Nur Canan’ı Pumse Gelişim Milli Takım Kampına gönderdiklerini söyledi. Antalya’da 20 Mart’ta başlayan ve 1 Nisan’da sona erecek kampa yetenekli olan sporcuların alınarak gelişimlerinin sağlandığını vurgulayan Çakır, şu bilgileri verdi: “1998-1999 ve 2000 doğulu sporcuların katıldığı kamp 12 gün sürecek. Tekvandonun vazgeçilmesi olan pumsede yetenekli olan sporcular Avrupa ve dünya şampiyonaları öncesi milli takım düzeyinde eğitilmiş oluyor. Beyşehirli genç bayan sporcumuzun da bu kampa davet edilmesi bizleri gururlandırmıştır.”
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.