Beyşehir’de gözler Çumra maçına çevrildi
Beyşehir Belediyespor’da gözler yarın Çumra deplasmanında oynanacak kritik maça çevrildi.
Geçen hafta sonu kendi sahasında talihsiz bir yenilgi alan mavi-beyazlılarda bozulan morallerin yeniden yerine gelebilmesi için teknik heyet ve yönetim harekete geçti. Alınan yenilginin telafisinin mutlaka var olduğunu her fırsatta belirten antrenör Nail Vurucu ve yöneticiler, Çumra ve ardından Sarayönü ile yapılacak müsabakaların bunun için iyi birer fırsat olduğunu dile getiriyorlar. Cuma gününü kadar hazırlıklarına tek antrenmanla devam edecek olan Mavi-Beyazlılarda Çumra maçı öncesi tek handikap kırmızı kart gördüğü için forma giyemeyecek olan golcü Alper ile defans oyuncusu Muhammet’in yokluğu. Ancak, mavi-beyazlılar bu önemli oyuncularının boşluğunun hissedilmemesi için alınacak önlemler üzerinde şimdiden kafa yormaya başladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.