Besyo’dan anlamlı turnuva
Bosna Hersek Mahallesi Aliyaİzzetbegoviç İmam Hatip Ortaokulunda personellere özel bir masa tenisi turnuvası düzenledi.
Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Meslek YüksekOkulu 3. Sınıf öğrencileri Çağatay Çavdar , Bedir Kazanç , Adem Altaşrekreasyon dersinde insanları spora nasıl kazandırabiliriz adı altında yapılan organizasyonla Bosna Hersek Mahallesi Aliyaİzzetbegoviç İmam Hatip Ortaokulunda personellere özel bir masa tenisi turnuvası düzenledi. 2 gün süren turnuva büyük ilgi gördü. 18 kişinin katıldığı turnuvada Nihat Özkaya birinci Ali Arı ikinci oldu. Turnuvayı düzenleyen öğrenciler kendilerine destek olan öğretim görevlisi Selçuk Buğdaycı’ya teşekkür etti
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.