Beraberliği menemen ile kutladılar
Konya Anadolu Selçukluspor’lu futbolcular ve teknik heyet Giresunspor karşısında alınana 1 puanı maç sonunda menemen ile kutladılar.
Konya Anadolu Selçukluspor’lu futbolcular ve teknik heyet Giresunspor karşısında alınana 1 puanı maç sonunda menemen ile kutladılar. Anadolu Selçukluspor Yardımcı Antrenörü Fikret Bademci’nin sosyal medyada paylaştığı bu fotoğrafta oyuncuların ve teknik heyetin menemen mutluluğu gözlerinden okunmakta.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.