Beko Basketbol Lig’inde hakemler açıklandı
Beko Basketbol Ligi'nde play-off heyecanı her hafta biraz daha yaklaşıyor.
Beko Basketbol Ligi'nde play-off heyecanı her hafta biraz daha yaklaşıyor. Alt sıralardan üst sıralara kadar mücadele ve sıralama en kritik haline ulaşırken, 25 hafta Cumartesi günü 16:00'da oynanacak Türk Telekom-Aykon TED Ank. Kolejliler ve Torku Konya-Trabzonspor Medical Park karşılaşmalarıyla açılacak. Torku Konya Selçuk Üniversitesi-Trabzonspor Medical maçını Murat Biricik yönetirken, Ali Şakacı ve Ahmet Tatlıcı karşılaşmanın yardımcılıklarını yapacak. TÜRK Telekom - Aykon TED Ankara Klj. maçını Mehmet Keseratar, Tofaş - Olin Edirne maçını Emin Moğulkoç, Royal Halı Gaziantep - Fenerbahçe Ülker maçını İsmail Aydın, Banvit - Uşak Sportif karşılaşmasını Rüştü Nuran, Beşiktaş İntegral Forex - Anadolu Efes maçını Fatih Söylemezoğlu, Galatasaray LIV Hospital - Pınar Karşıyaka mücadelesini ise Recep Ankaralı yönetecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.