Baykan ve Çınar’dan Küçükkendirci’ye ziyaret
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Baykan ile Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şube Başkanı Recep Çınar, İl Sağlık Müdürü Hasan Küçükkendirci’yi makamında ziyaret ederek, spora verdikleri
Sporun insan sağlığında önemli kilometre taşlarından birisi olduğunu söyleyen İl Sağlık Müdürü Hasan Küçükkendirci, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Küçükkendirci, “İnsanların sağlıklı gelişebilmesi, sağlıklı yaşayabilmesi için spor önemli bir unsur. Dünya’nın her yerinde insanlar spor yapıyor. Sizinde bildiğiniz gibi spor yapan insanların daha sağlıklı, daha zinde, daha mutlu yaşantıları oluyor. Spor yapmanın sağlık sektörüne de dolaylı yollardan katkısı oluyor. Sağlıkla ilgilenen insanlar olarak spora önem veriyoruz. İnsanlarımızın spor yapması noktasında kendilerine telkinlerde bulunuyoruz. Çünkü, sporun insan sağlığına yüzde yüz olumlu katkısının olduğunu düşünüyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.