Bayanlar filede finale kalan takımlar belli oldu
Aroma Bayanlar Voleybol 2. Liginde Yarı Final Grubu karşılaşmaları sona erdi ve Final Grubuna kalan 4 takım belli oldu
Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan alınan bilgiye göre, Bursa’da yapılan 1. Grup maçlarında ilk iki sırayı alan Sarıyer ve Ankara Karayolları ile İstanbul’da oynanan 2. Grup müsabakalarında birinci gelen Karşıyaka ve ikinci olan Bursa Büyükşehir Belediyespor takımları finale yükselme hakkı kazandı. Yeni sezonda Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek 2 takımı belirleyecek Final Grubu maçları 6-8 Nisan tarihlerinde Eskişehir’de oynanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.