Bayan bilekçiler günücü Polonyada gösterecek
Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonunun 08-11 Mart tarihinde düzenlediği Türkiye Gençler, Büyükler ve Masterler (Bay-Bayan) Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seç
Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun 08-11 Mart tarihinde düzenlediği Türkiye Gençler, Büyükler ve Masterler (Bay-Bayan) Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçmeleri, sonuçlandı. Seçmelere 16 sporcu ile katılan Konya İl Özel İdaresi Spor Kulübü Bilek Güreşi Takımı’ndan iki sporcu milli takıma girme hakkı kazandı. Bayanlarda 60 kiloda Işıl Metin sol kolda Türkiye şampiyonu, sağ kolda Türkiye ikincisi olarak milli takıma seçilirken, +70 kiloda Nesrin Çelik sol kolda 3.lük, sağ kolda 4.lük derecesiyle milli takımın kadrosuna girdi. Işıl Metin, 13-20 Mayıs tarihleri arasında Polonya’nın Gdansk şehrinde yapılacak 22. Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’na katılacak. Şampiyona’ya sıkı bir şekilde hazırlanan Metin’in madalya ile dönmesi bekleniyor.
SPOR SERSİVİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.