Basketbolculardan ASKF’ye ziyaret
Türkiye Basketbol Federasyonu Konya il temsilciliği Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Remzi Ay’ı ziyaret etti
Konya Basketbol İl Temsilcisi M.Berk Torun ve İl Temsilcisi Yardımcısı Hakan Kuşcu'nun ziyaretlerinde federasyon başkanı Remzi Ay ve başkan yardımcısı Mehmet Günbaş hazır bulundu. Başkan Remzi Ay,Geçtiğimiz sezon Konya'da gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası organizasyonların basketbol camiasında büyük beğeni topladığını federasyon olarak sadece futbolu değil tüm branşları desteklediklerini belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.