Basketbol ve filede heyecan devam ediyor
Mahalli Basketbol ve Voleybol Liglerinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Potada bugün Küçük Erkekler sahne alacak.
Zevkli ve çekişmeli geçmesi beklenen mücadeleler öğleden sonra başlayacak. 100. Yıl Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaların programı şöyle: 13:00 Alınterispor-Akşehir Bld Kültür, 14:30 SÜSK-A.Aymazspor, 16:00 Demirspor-Konya Gücü, 17:30 DSİ Spor-Yeni Sağlıkspor, 19:00 Başakspor-Diltaşspor, 20:30 Konya Basket-Genç SÜSK Voleybolda ise Yaş Grubu’na dahil müsabakalar yapılacak. Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde: 09:30 Gençlikspor-Kara Kartallar (Yaş Grb Kız), 11:00 Yeni Doğan Bld-Derbentspor (Yaş Grb Erkek), 12:30 Selçuklu Bld-Akşehir Bld Kültür (Yaş Grb Erkek), 14:00 Diltaşspor-Yeni Sağlıkspor (Yaş Grb Erkek), 15:30 A.Aymazspor-Yeni Sağlıkspor (Yaş Grb Kız) Ereğli İlçesi’nde ise Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar’a dahil birer karşılaşma yapılacak. Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak maçların programı şöyle: 15:00 Ereğli Belediye-Gençlikspor (Yıldız Kızlar), 16:30 Ereğli Şekerspor-Diltaşspor (Genç Kızlar)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.