Başkan’dan prim dopingi
Konya Anadolu Selçukluspor’da Tarsus İdmanyurdu maçında yönetimin oyunculara ekstra prim taahhüt ettiği öğrenildi.
Konya Anadolu Selçukluspor’da Tarsus İdmanyurdu maçında yönetimin oyunculara ekstra prim taahhüt ettiği öğrenildi. Normalde deplasmanlarda 750 TL galibiyet primi iler sahaya çıkan yeşil beyazlılara bu maç için 3 bin TL prim vaat edildi. Maçta güzel bir oyun ortaya koyan yeşil beyazlılarda Başkan Günbaş maç sonunda ise primi bin lira daha arttırdı. Yeşil beyazlı oyuncular başkanın jestini ise karşılıksız bırakmadılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.