Başak kolejinde Madie nur sevinci
Başak Koleji öğrencisi Avrupa Tekvando Şampiyonu Maide Nur Uysal Dünya Gençler Tekvando Şampiyonasında milli formayı giyecek.
Başak Koleji öğrencisi Avrupa Tekvando Şampiyonu Maide Nur Uysal Dünya Gençler Tekvando Şampiyonasında milli formayı giyecek. Başarılı sporcunun milli formayı giyeceği haberi okulu Başak Kolejinde sevinçle karşılandı. Spora büyük önem veren okulların başında gelen Özel Başak Koleji aldığı bu büyük başarı ile gurur duyuyor. 20 Martta Taiwan-Tahiti de yapılacak olan Dünya Gençler Tekvando olimpiyat seçmelerine katılacak Özel Başak Koleji 11-C Sınıfı öğrencisi 63 kg’da Türkiye ve Avrupa Şampiyonu Maide Nur Uysal , Dünya Gençler tekvando müsabakasında milli formayı giyecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Özel Başak Koleji Kurucu Temsilcisi Ahmet Kaynar “Öğrencilerimiz derslerinde ve davranışlarında olduğu gibi sporda da örnek olmuşlardır. Biz de onların daha büyük dereceler elde edebilmesi için var gücümüz ile çalışıyoruz. Diğer öğrencilerimizin de Avrupa ve dünya şampiyonalarında da başarılı olacaklarına inanıyorum. 22 Mart tarihinde Taiwan-Tahitide yapılacak olan Dünya Gençler Tekvando şampiyonasında öğrencimiz Maide Nur Uysal’a ve bütün Milli takım sporcularımıza başarılar diliyor, sadece Özel Başak Koleji ve Konya adına değil tüm Türkiye adına yarışacağını belirterek canı gönülden destekliyoruz ve dua ediyoruz “ dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.