Baraj maçı 22 Ocakta
Futbol 1.Amatör Kümede 2013-2014 sezonu geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.
Futbol 1.Amatör Kümede 2013-2014 sezonu geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. A Grubunda Yeni Emirgazi Belediyespor şampiyon olarak adını Süper Gruba yazdırırken küme düşecek takım baraj maçına kaldı. Seydişehir Belediyespor ve Tümosanspor bu maçta kümede kalma mücadelesi verecek. 2 ekip ligde oynadıkları maçlarda 3-1’lik skorla galip gelerek normal sezonu aynı puanda tamamladı. Tümosanspor sahasında oynadığı maçta Seyedişehir’i 3-1 yenerken son maçta da Seydişehir Belediyespor Tümosanspor’u 3-1’le geçti ve küme düşecek takım oynanacak baraj maçına kaldı. Tümosanspor ile Seydişehir Belediyespor arasında oynanacak baraj maçı 22 Ocak tarihinde Şehit Süleyman Ballan Stadında oynanacak. Karşılaşmanın başlama saati ise 14.00
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.