BAL’da kümede kalma mücadelesi
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden Konya takımları kalan haftalarda kümede kalma mücadelesi verecek.
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden Konya takımları kalan haftalarda kümede kalma mücadelesi verecek.
Karapınar Belediyespor’un küme düşmesi kesinleşirken liderlik şanslarını kaybeden Sarayönü Belediyespor ve Çatalhüyük Çumra Belediyespor Play-Out maçı oynamamak için birbirlerini geçme yarışı içinde olacak. Temsilcilerimiz bugün 20.hafta maçlarına çıkacak.
SARAYÖNÜ’NÜN KONUĞU NİĞDE BELEDİYE
Bölgesel amatör Lig 5. Grupta mücadele eden Sarayönü Belediyespor bugün sahasında şampiyonluk kovalayan Niğde Belediyespor’u konuk edecek. ligin ilk yarısında rakibine yenilen yeşil-siyahlı ekip bu maçta rövanşı almanın hesaplarını yapıyor. Sarayönü’nde oynanacak mücadele saat 13.30’da başlayacak. Müsabakayı İzmir Bölgesinden Nedim Gülgü yönetecek.
ÇUMRA DEPLASMANDA PUAN ARAYACAK
Çatalhüyük Çumra Belediyespor Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor deplasmanına çıkacak. Mersin Karacailyas Stadında oynanacak mücadele saat 13.30’da başlayacak. Müsabakayı Diyarbakır Bölgesinden Celalettin Karayılan yönetecek. Çatalhüyük Çumra Belediyespor zorla müsabakadan galibiyetle ayrılarak Sarayönü Belediyespor’u yakalamak istiyor.
KARAPINAR EVİNDE PRESTİJ MÜCADELESİNDE
Ligde küme düşmesi kesinleşen Karapınar Belediyespor bugün sahasında Kayseri temsilcisi Talasgücü Belediyespor’u konuk edecek. Karapınar Atatürk Stadında oynanacak mücadele saat 13.30’da başlayacak. Karşılaşmayı Mardin Bölgesinden Mehmet Nuri Yalçın yönetecek. Karapınar evinde oynayacağı müsabakadan galibiyetle ayrılarak prestij kazanmak istiyor.
Ligde oynanacak diğer maçların programı ise şu şekilde:
Alpin Pozantı-Ceyhanspor, Anamur Belediyespor - Toroslar Belediyespor,Kozan Bld.Spor-Karaman Belediyespor, Kayseri Yolspor-Osmaniye Spor 2011
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.