Badmintoncular bölge 7.si oldu
Akşehir Nasreddin Hoca İlköğretim Okulu Kız Badminton takımı bölge yarışmalarında 7. oldu
Akşehir Nasreddin Hoca İlköğretim Okulu Kız Badminton takımı bölge yarışmalarında 7. oldu. Nasreddin Hoca İlköğretim Okulu Kız Badminton takımı, 2-4 Nisan tarihlerinde Mersin’de yapılan Yıldız Kız Badminton Bölge Yarışmaları’nda 16 takım arasında Bölge 7. si oldu. Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa Sivrikaya, bölge yedincisi olan öğrencileri ve öğrencileri yetiştiren öğretmenleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.