Aymaz’da veliler yarıştı
Merve Selçuklu Abdullah Aymaz Ortaokulu Beden Eğitimi Zümresinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği veliler arası kış turnuvası renkli geçti.
Merve Selçuklu Abdullah Aymaz Ortaokulu Beden Eğitimi Zümresinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği veliler arası kış turnuvası renkli geçti. Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Merve Selçuklu Abdullah Aymaz Ortaokulunda düzenlenen sportif etkinliklerde babalar bilek güreşi ve masa tenisi, anneler ise dart ve bilek güreşi kategorilerinde yarıştılar. Velileriyle birlikte gelen öğrenciler, babalarının ve annelerinin heyecanına ortak oldular.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.