Aykut Kocaman: Giresunspor bizi yedek kadrosuyla yendi
Aykut Kocaman: "Kıvırmaya gerek yok. Giresunspor bizi yedek kadrosuyla yendi"
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası H Grubu'nda Giresunspor karşısında aldıkları mağlubiyete ilişkin, “Giresunspor'u tebrik ediyorum. Hak ederek bizi yendiler. Biz de önümüzdeki grup maçlarında bu yenilgiyi telafi etmeye çalışacağız" dedi. Giresunspor'un maç boyunca istediği oyunu sahaya yansıttığına dikkati çeken Kocaman, "Giresunspor'u tebrik ediyorum. Yedek kadroyla, hak ederek bizi yendiler. Biz de önümüzdeki grup maçlarında bu yenilgiyi telafi etmeye çalışacağız. Bu maça ilişkin çok fazla söylenecek söz yok" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.