Avantajı değerlendiremedik
Konya Anadolu Selçukspor Kulübü Başkanı Zahir Renklibay, 0-0 biten Şanlıurfaspor maçını değerlendirdi
Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Başkan Zahir Renklibay, “Şanlıurfaspor karşısına 3 puan parolasıyla çıkmıştık. Nitekim 3 puan alacak pozisyonlara da girdik. Ancak bunları değerlendiremedik. Rakiplerimizin de mağlup olduğu haftada çok önemli bir avantaj yakalamıştık. İç sahada bu maçı kazanabilsek bu avantajı çok iyi değerlendirecektik. Olmadı, önümüzdeki hafta sonunda oynayacağımız Tarsus İdman Yurdu maçına bakmak durumundayız. İnşallah Tarsus maçında 3 puan aldıktan sonra bu takımı ligde bırakırız diye ümit ediyoruz. Çabamız bu yönde olacak. Son haftaya kadar bu mücadelemiz devam edecek” ifadelerini kullandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.