Atiker: Şehir sahiplenmeli
Konyaspor ikinci Başkanı Ömer Atiker, ligin ilk yarısını hedefledikleri yerde bitirdiklerini, lige verilen arayı da en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirterek, başarılı grafiklerini sezonun ikinci devresinde de sürdüreceklerini ve Mayıs ayında Süper L
Pazartesi günü oynananacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan İkinci Başkan Ömer Atiker, "Sezonun ilk yarısını beklediğimiz ve hedeflediğimiz yerde kazasız-belasız iyi bir şekilde tamamladık. İlk yarıdaki çıkışımızı Gaziantep Belediye maçını kazanarak devam ettirmek istiyoruz. Yönetim Kurulu, teknik heyet ve oyuncu kadrosu olarak Bank Asya 1.Lig'de ikinci devrenin daha zorlu ve çetin geçeceğinin bilincindeyiz. Şehrin ve taraftarın artacağına inandığımız desteğiyle ikinci devreyi de başarılı bir şekilde tamamlayacağımıza inanıyorum. Bunu da Mayıs ayının ilk haftasında şampiyon olarak Süper Lig'e çıkıp herkese göstereceğimiz kanaatindeyim. Bütün çalışmalarımız bu doğrultuda” dedi.
Yarın oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının sadece Konyaspor açısından değil, şehir açısından da son derece önemli olduğuna dikkat çeken Atiker, “Gaziantep maçı Konyaspor için ne kadar önemliyse, şehir için de o kadar önemli. Dolayısıyla önemli bir sınavı şehirle birlikte vermek istiyoruz. Bunun için de yarın oynanacak olan Gaziantep maçına şehrin de ilgi göstermesini bekliyoruz. Bu şehrin Bank Asya’yı değil Turkcell Süper Ligi’ni hak ettiğini düşünüyorsak, bu şehirde yaşayan herkesin işin bir ucundan tutmasını istiyoruz. Çünkü, hem Konya hem de Konya’nın takımı Konyaspor iyi şeyleri hak ediyor” diyerek taraftarları maça davet etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.