Atiker Konyaspor lisansı kaptı
Geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Lig'de başarılı bir performans sergileyen temsilcimiz Atiker Konyaspor, UEFA Kulüp Lisans ve Finansal Fair-Play Lisans Sertifikası aldı.
Geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Lig'de başarılı bir performans sergileyen temsilcimiz Atiker Konyaspor, UEFA Kulüp Lisans ve Finansal Fair-Play Lisans Sertifikası aldı. Atiker Konyaspor, Türkiye Futbol Federasyonu Kulüp Lisans Kurulu kararı neticesinde UEFA Kulüp Lisans ve Finansal Fair-Play Lisansı almaya hak kazandı. Türkiye Futbol Federasyonu bu kararı içeren yazısını ve 'UEFA Kulüp Lisans ve Finansal Fair-Play Lisans Sertifikası'nı bir kutlama mektubuyla birlikte kulübümüze gönderdi. UEFA Lisans Sertifikası’nda "Konyaspor Kulübü, Kulüp Lisans ve Finansal Fair-Play Talimatı kapsamında yer alan Sportif, Altyapı, Personel- İdari, Hukuki ve Finansal kriterlere ilişkin tüm gereklilikleri yerine getirerek, 2016-2017 sezonu için lisans almaya hak kazanmıştır" ifadeleri yer aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.