Atiker Konyaspor Eskişehir'de futbol okulu açtı
Atiker Konyaspor'da futbol okulları büyümeye devam ediyor. Yeşil-beyazlı ekip, son olarak Eskişehir'de futbol okulu açtı
Atiker Konyaspor Futbol Akademisi, Eskişehir’e Futbol Okulu açtı. Yeşil-beyazlı kulüp, Türkiye genelinde bütün bölgelerde futbol okullarını marka haline getirmek ve futbolcu kaynağı oluşturmak amacıyla son olarak Eskişehir ile birlikte 21’inci futbol okulunu açtı. Konyaspor, bölgedeki genç yetenekli keşfederek bünyesine katmayı hedefliyor.
Konyaspor’dan yapılan açıklamada, diğer il ve ilçelerden futbol okulu için Konyaspor ile çalışmak isteyen kişi veya kulüplerin Konyaspor Futbol Akademisi ile irtibat sağlayabileceği belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.